Maria jest 44-letnią kobietą, która po ukończeniu studiów pielęgniarskich oraz dwuletniej praktyce w Polsce postanowiła przyjechać do Chicago.

Jej marzeniem było kontynuować pracę w wyuczonym zawodzie i pomagać ludziom w cierpieniu, więc szybko podjęła decyzję o nauce języka angielskiego, by kiedyś móc spełnić to marzenie i pracować jako RN. Niestety jej plany szybko legły w gruzach. W 2014 roku pojawiły się problemy zdrowotne – diagnoza: rak piersi. Maria nie poddała się. Po długim i bolesnym leczeniu pokonała chorobę i powróciła do realizacji swoich planów zawodowych. Niestety, przeciwnik nie dał za wygraną. Choroba powróciła. Tym razem nowotwór zaatakował kości, koncentrując się w obrębie kręgosłupa. Maria po raz kolejny dzielnie stawia czoła chorobie, jest w trakcie leczenia hormonalnego i radioterapii. Ze wszystkich sił stara się sobie radzić, ale leczenie i ból spowodowany chorobą nie pozwala jej na większą aktywność zawodową. Obecnie pracuje jako niania dwa dni w tygodniu.

Maria jest bardzo wrażliwą, skromną i samodzielną osobą która przez długi czas radziła sobie sama. Niestety, w chwili obecnej potrzebuje pomocy nie tylko materialnej, ale jak sama mówi chciałaby też pomocy psychologa. Najważniejsze dla niej jest pokonanie choroby, z którą już tak długo się mierzy. Marzy, by mieć szansę na realizację swoich planów sprzed lat.

Jej główną potrzebą są witaminy i odżywki bez których ciężko jej funkcjonować, a na które jej nie stać, żywność i środki czystosci oraz odzież i obuwie.

   

Zobacz pełną listę potrzeb rodziny.

 

Ta rodzina ma już swojego Darczyńcę