Pani Anna, (l. 46) samotnie wychowuje trójkę dzieci: Martę (l. 16), Patrycję (l. 15) oraz Bartka (l. 12).

Pani Anna i jej dzieci przez długi czas doświadczali przemocy ze strony męża i ojca. Sytuacja była tak dramatyczna, że parę lat temu pani Anna, chcąc ratować siebie i dzieci, podjęła trudną decyzję i opuściła dom zostawiając dobytek całego życia. Rodzina trafiła pod opiekę organizacji, która daje schronienie kobietom znajdującym się w ciężkiej sytuacji. Spędzili tam ponad rok a podczas tego czasu pani Anna starała się zbudować dla siebie i swoich dzieci nowe życie. Znalazła pracę i mieszkanie, które musiała wyposażyć, gdyż ze swojego domu nie mogła zabrać nic. Dodatkowo, mąż przez długi czas utrudniał postępowanie sądowe w sprawie rozwodów i alimentów. Po bolesnym, długim i kosztownym rozwodzie, pani Anna wreszcie odzyskała spokój. Niestety w chwili obecnej mierzy się jeszcze z problemami finansowymi, nie tylko z powodu zaciągniętego na poczet rozwodu kredytu u adwokata, ale również z powodu niewywiązywania się byłego męża z obowiązku alimentacyjnego. Pani Anna ciężko pracuje, sprząta domki, ale pomimo tego bardzo trudno jest jej związać koniec z końcem i nadążyć za potrzebami dorastającej trójki. Po opłaceniu czysznu i rachunków, często w domowym budżecie brakuje pieniażków na dodatkowe wydatki.

Pomimo przeszkód rodzina nie poddaje się i z nadzieją patrzy na lepsze jutro. Determinacja i wytrwałość Pani Anny jest wspaniałym przykładem dla dzieci. Wszystkie osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, a mama wspiera rozwój talentów swoich dzieci. Z dumą mówi o Bartusiu i wspomina o jego sukcesach w konkursach matematycznych. Dziewczynki zaś pasjonują się gimnastyką i grą na gitarze.

Pani Anna myśli tylko o dzieciach i ich potrzeby są dla niej najważniejsze. Główną potrzebą rodziny są odzież i obuwie dla dzieci oraz środki czystości.

   

Zobacz pełną listę potrzeb rodziny.

 

Ta rodzina ma już swojego Darczyńcę