Pani Małgosia (l.37) oraz pan Dominik (l.37) od 15 lat tworzą kochającą się rodzinę, a co najcenniejsze w ich życiu to piątka dzieci: Iwo (l.12), Dawid (l.9), Victoria (l.7), Grześ (l.5) oraz Piotruś (l. 2).

Pan Dominik pracuje w fabryce jako operator maszyn CNC, natomiast pani Małgosia dorabiała sprzątając biura wieczorami, ale gdy na świat przychodziły kolejne pociechy, musiała zrezygnować z pracy zawodowej by móc zająć się dziećmi i domem.

Powiększająca się rodzina niejednokrotnie mierzyła się z różnymi wyzwaniami, i chociaż nie zawsze było łatwo, to przez lata radziła sobie prowadząc skromne ale szczęśliwe życie. Wszystko zmieniło się dwa lata temu, kiedy pan Dominik uległ wypadkowi samochodowemu i to wydarzenie zachwiało sytuacją finansową rodziny. Zbiegło się to w czasie z narodzinami najmłodszego synka, Piotrusia, i chociaż było to radosne wydarzenie w życiu rodziców i rodzeństwa to, jednak pani Małgosi, martwiącej się sytuacją rodziny, przyszło zmierzyć się z depresją poporodową. Pan Dominik wkrótce po wypadku wrócił do pracy, ale w trosce o zdrowie i dobro żony i dzieci zmienił drugą zmianę na pierwszą, co skutkowało zmniejszeniem stawki godzinowej i liczby godzin pracy. To z kolei przełożyło się to na coraz trudniejszą sytuację materialną rodziny. Mimo mniejszych zarobków, małżeństwo tak starało się gospodarować domowym budżetem, by zawsze starczało na opłacenie stałych rachunków i zaspokojenie podstawowych potrzeb. Niestety dodatkowe, nieprzewidziane wydatki to już ogromny problem. Niedawno zepsuł się w domu system kanalizacji i pan Dominik i pani Małgosia musieli zaciągnąć pożyczkę na naprawę, co bardzo obciążyło budżet i pogłębiło kłopoty finansowe rodziny.

Mimo trudnych doświadczeń pani Małgosia i pan Dominik nie tracą wiary w lepsze jutro, a ich tarczą obronną jest modlitwa i różaniec. Wierzą, że wsparcie nie tylko materialne, ale także duchowe pomoże im przezwycieżyć trudności, z którymi się zmagają.

Największymi potrzebami rodziny jest żywność i środki czystości, pampersy oraz odzież i obuwie dla całej rodziny.

Zobacz pełną listę potrzeb rodziny.

Ta rodzina ma już swojego Darczyńcę